23,8y-80-24,3y=2

помогите

+4
Ответы (1)
  1. 9 августа, 06:16
    0
    23,8y-80-24,3y=2 23,8 У - 24,3 У = 2 + 80 - 0,5 У = 82 У = 82 : (-0,5)

    У = - 164