Помгите безупречно! Найзручнишим способом!

0,37*4,6-1,8*0.37+0,37*7,2

6,74*0,13+0,47*6,74+0,6*1,76

+5
Ответы (1)
  1. 27 апреля, 09:39
    0
    1) 0,37*4,6-1,8*0,37+0,37*7,2=0.37 * (4.6-1.8+7.2) = 0.37*10=3.7

    2) 6,74*0,13+0,47*6,74+0,6*1,76 = 6.74 * (0.13+0.47) + 0,6*1,76=6.74*0.6+0,6*1,76=0.6 * (6.74+1.76) = 0.6*8.5=5.1