17d+53+28d+48+41d

при d=22 и при d=201

+5
Ответы (1)
  1. 29 сентября, 01:14
    0
    17d+53+28d+48+41d при d=22 и при d=201

    17d+28d+41d+53+48=86d+101

    если d=22; то 86*22+101=1892+101=1993.

    если d=201, то 86*201+101=17286+101=17387.