7000 Х100+500=

9600 Х100 - 60 000=

80 000:100+10 000=

90 000:100+3000=

86 205 - 6000 - 205=

970 455 - 900 000 - 70 000 - 5 =

34 500 - 4000 - 500 =

27 605 - 20 000 - 605 =

+1
Ответы (1)
  1. 27 августа, 22:18
    0
    9600 Х100 - 60 000=960 000-60 000=900 000

    80 000:100+10 000=800+10 000=10 800

    90 000:100+3000=900+3 000=3 900

    86 205 - 6000 - 205 = 80 000

    970 455 - 900 000 - 70 000 - 5 = 450

    34 500 - 4000 - 500 = 30 000

    27 605 - 20 000 - 605 = 7 000