189066+21007*9 - (95271-95269) =

+2
Ответы (2)
  1. 26 марта, 09:04
    0
    189066+21007*9 - (95271-95269) =

    1) 95271-95269=2

    2) 21007*9=189063

    3) 189066+189063=378129

    4) 378129-2=378127
  2. 26 марта, 09:16
    0
    189066+21007*9 - (95271-95269) = 189066+21007*9-2=189066+189063-2=

    =378129-2=378127