8 * (-3) + (-7)

(-2) * (-5) - 12

35 - (-7) * 6

+3
Ответы (1)
  1. 23 июня, 13:56
    0
    1) 8 * (-3) + (-7) = - 24-7=-31;

    2) (-2) * (-5) - 12=10-12=-2;

    3) 35 - (-7) * 6=35+42=77.