Дано: log6 (2) = m

Найти: log24 (72)

+4
Ответы (1)
  1. 11 января, 01:09
    0
    Log (6) 2=m

    log (24) 72=log (6) 72/log (6) 24 = (2+log (6) 2) / (1+2log (6) 2) = (2+m) / (1+2m)