100 * (0,1) в квадрате=100 в степени х

+3
Ответы (1)
  1. 8 ноября, 19:03
    0
    100*0,1²=100^x

    10² * (1/10) ² = (10²) ^x

    10²·10⁻²=10^ (2x)

    10⁰=10^ (2x)

    2x=0, x=0