Сравни выражения. c/1 ... c/c 1*r ... r/r t*1 ... t/1 v*1 ... v/1 a*1 ... a/1 1*c ... c/1 1*b ... b/1

+4
Ответы (1)
  1. 3 марта, 00:35
    0
    c/1 ... > ... c/c, 1*r ... > ... r/r, t*1 ... = ... t/1, v*1 ... = ... v/1, a*1 ... = ... a/1, 1*c ... =. c/1,1*b ... = ... b/1