12*-3*=324

11 у+7 у-2 у=400

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

+2
Ответы (2)
  1. 4 октября, 21:16
    0
    12x - 3x = 324

    9x = 324

    x = 36

    11y + 7y - 2y = 400

    16y = 400

    y = 25
  2. 4 октября, 21:52
    0
    12 х-3 х=324

    9 х=324

    х=36

    11 у+7 у-2 у=400

    18 у-2 у=400

    16 у=400

    у=25