600 100 - (92016+117*8) 425 100 - (16 950-654:6) =

+5
Ответы (1)
  1. 5 марта, 14:08
    0
    117*8=936

    92016+936=92952

    600100-92952=507148

    654/6=109

    16950-109=16841

    100*16841=1684100