1) 3 3/4+2 4/7 2) 2 4/9-1 5/6 3) 7 11/15 - (3 9/20+1 1/30) помогите!

+3
Ответы (1)
  1. 31 июля, 08:29
    0
    1) 3 3/4 + 2 4/7 = 2 9/28

    2) 2 4/9 - 1 5/6 = 33/54

    3) 7 11/15 - (3 9/20 + 1 1/30) = 3 1/4