2^3,2 * 6^6,2 / 12^5,2

+1
Ответы (1)
  1. 25 декабря, 13:50
    0
    2^3,2 * 6^6,2 / 12^5,2 = 2^3.2 * 6^6.2 / 2^5.2 * 6^5.2=2^ (3.2-5.2) * 6^ (6.2-5.2) = 2^-2*6=6/4=3/2=1.5