На одному боци вулици побудували 9 булинкив по 4 кв. а на другому 3 таких буд. скыльки всього квартир побудували

+4
Ответы (1)
  1. 20 января, 10:16
    0
    9*4=36 квар. в 9 дом

    3*4=12 квар. в 3 дом

    36+12=48 квар. всего