60-25; 5 = 7*6+30-9 = 125 - (17+3) * 5 = 50:10 = 40:8 = 49:7 = (39+21) : 6 = (42+6) : 8 = (75+5) ; 8 = 6*5 = 5*7 = 8*8=

+4
Ответы (1)
  1. 29 января, 21:56
    0
    60-25:5=55 (25:5=5 60-5=55)

    7*6+30-9=63 (7*6=42 30-9=21 42+21=63)

    125 - (17+3) * 5=25 (17+3 = 20 20*5=100 125-100=25)

    50:10=5

    40:8=5

    49:7=7

    (39+21) : 6=10 (39+21=60 60:6=10)

    (42+6) : 8=6 (42+6=48 48:8=6)

    (75+5) : 8=10 (75+5=80 80:8=10)

    6*5=30

    5*7=35

    8*8=64