3,5 * (8,68+1,136) - 135,531:33,3

+2
Ответы (1)
  1. 16 ноября, 09:44
    0
    1) 8,68+1,136=9,816

    2) 3,5 * 9,816=34,356

    3) 135,531:33,3=4,07

    4) 34,356-4,07=30,286