156-28:4*2+58=

352+256:4-108*2=

408:8+57*5-23*6=

+4
Ответы (1)
  1. 16 октября, 13:56
    0
    1) 156-28/4*2+58=200

    352+256/4-180*2=200

    408/8+57*5-23*6=198