а) (375018+5678*924) : 7-15192

+3
Ответы (1)
  1. 9 августа, 17:11
    0
    1) 5678*924=5,246,472

    2) 375018+5,246,472=5,621,490

    3) 5,621,490:7=803,070

    4) 803,070-15192=787,878