сократите 16/18 36/42 12/18 8/56 4/24 26/39 18/20

+5
Ответы (1)
  1. 27 мая, 19:55
    0
    16/18=8/9

    36/42=6/7

    12/18=2/3

    8/56=1/7

    4/24=1/6

    26/39=2/3

    18/20=9/10