Решите.

9000 - 27 * 6 =

100 * 53 - 2765 =

56 : 4 * 1000 - 382 =

60*50 + 30 - 17*9=

1780 + (4050 - 86*7) =

(4784 + 1216) : 100 : 4 =

+5
Ответы (1)
  1. 24 августа, 10:13
    0
    9000 - 27 * 6 = 8838

    100 * 53 - 2765 = 2535

    56 : 4 * 1000 - 382 = 13618

    60*50 + 30 - 17*9 = 2877

    1780 + (4050 - 86*7) = 5228

    (4784 + 1216) : 100 : 4 = 15