56:4*1000-382 60*50+30-17*9 1780 + (4050-86*7) (4784+1216) : 100:4

+2
Ответы (1)
  1. 26 июня, 19:32
    0
    56:4*1000-382=13618; 60*50+30-17*9=2877; 1780 + (4050-86*7) = 5228; (4784+1216) : 100:4=15.