37 319+596 568:67*23-73 654

(5 832+3 778) * (547-468)

+4
Ответы (1)
  1. 23 апреля, 14:51
    0
    596568:67=8904

    8904*23=204792

    37319+204792=242111

    242111-73654=168457

    5832+3778=9610

    547-468=79

    9610*79=759190