1) - 0,2 * (-5) * 13=

3) - 0,25 * (-0,3) * (-4) =

5) (-8/15) * (- 1/2) * (-3/4) =

+3
Ответы (2)
  1. 29 ноября, 01:23
    0
    1) 13

    3) - 3

    5) (-8*1*3) / (15*2*4) = - 24/120=-1/5
  2. 29 ноября, 01:43
    0
    1) - 0,2 * (-5) * 13 = 13

    3) - 0,25 * (-0,3) * (-4) = 0,3