5 5 5 5 5 = 105

5 5 5 5 5 = 500

5 5 5 5 5 = 10

5 5 5 5 5 = 220

+4
Ответы (1)
  1. 4 октября, 02:47
    0
    (5*5-5) * 5+5=20*5+5=105

    (5+5) * 5 (5+5) = 10*5*10=500

    5*5 - (5+5+5) = 25-15=10

    55 * (5-5:5) = 55*4=220