Було - 64 Використали - 7 i 4 залишилось?

+3
Ответы (2)
  1. 11 октября, 05:29
    0
    А можно и таким образом:

    64 - (7+4) = 53
  2. 11 октября, 09:12
    0
    64-7-4=53

    або

    1) 7+4=11 - використали;

    2) 64-11=53 - залишилось