520/4 = 121*3 = 423*2 = (186+345) / 3 = 807 - (657+37) =

+5
Ответы (1)
  1. 6 июля, 01:40
    0
    520/4=130

    121*3=363

    423*2=846

    (186+345) / 3=531/3=177

    807 - (657+37) = 807-694=113