7,5 * (5,1-5,1*0,8) + 75 * (8,45-8,45*0,6)

+1
Ответы (1)
  1. 30 января, 16:05
    0
    7,5 * (5,1-4,08) + 75 * (8,45-5,07) = 7,5*1,02+75*3,38=7,65+253,5=261,15