16*5 у+14*2 у-100 при у=6

+4
Ответы (1)
  1. 29 сентября, 23:33
    0
    16*5*6+14*2*6-100=548 1) 16*5=80 2) 80*6=480 3) 14*2=28 4) 28*6=168 5) 480+168=648 6) 648-100=548