Реши уравнение

а) 9 у-3 у=666

б) 3 х+5 х=1632

помогите

+1
Ответы (1)
  1. 24 декабря, 02:10
    0
    9 у-3 у=666

    6 у=666

    у=666 : 6

    у=111

    3 х+5 х=1632

    8 х=1632

    х=1632/8

    х=204