Знайди значення виразу зручним способом. 86 + (4 + 6) = 52 + (8 + 5) = 35 + (6 + 5) =

+4
Ответы (1)
  1. 7 марта, 10:49
    0
    (86+4) + 6=96

    (52+8) + 5=65

    (35+5) + 6=46