Знайди значення виразу зручним способом 86 + (4+6) 52 + (8+5) 35 + (6+5)

+4
Ответы (1)
  1. 28 марта, 13:45
    0
    (86+4) + 6=96

    (52+8) + 5=65

    (35+5) + 6=46