7+2*9-4=77

7+2*9-4=17

9+18:3+6=11

9+18:3+6=15

+1
Ответы (1)
  1. 4 ноября, 16:19
    0
    (7 + 2) * 9 - 4 = 77

    7 + 2 * (9 - 4) = 17

    9 + 18 : (3 + 6) = 11

    (9 + 18) : 3 + 6 = 15