Помощь мне?

34 + 7 •8

72:9• 50

6• 7+3• 50

(37+23) • 9

350:5-47

5• (120-90)

84-420:6

8• (45+25)

(120+120) : 4

8• 30 + 310

6• 80-60•6

(34+46) : 4

+3
Ответы (1)
  1. 2 мая, 09:12
    +1
    34 + 7 •8

    72:9• 50=8*50=400

    6• 7+3• 50=42+150=192

    (37+23) • 9=60*9=540

    350:5-47=70-47=23

    5• (120-90) = 5*30=150

    84-420:6=84-70=14

    8• (45+25) = 8*70=560

    (120+120) : 4=240:4=60

    8• 30 + 310=240+310=550

    6• 80-60•6=480-360=120

    (34+46) : 4=80:4=20