Помогите решить:

х + (х+8) + (х-3) = 64

+5
Ответы (2)
  1. 5 мая, 10:45
    0
    х + (х+8) + (х-3) = 64 3x+5=64

    3x=64-5

    3x=59

    x=59/3=19 2/3
  2. 5 мая, 13:15
    0
    (3-4 х) 16 х + (8 х-3) 2

    48x-64x (в квадрате) + 64x (в квадрате) - 48x+3 (в квадрате) = 9