2x + (1/3-1.1/9) * (-2.1/4) = - 3/4

+4
Ответы (1)
  1. 21 января, 18:10
    0
    2 х + (-7/9) * (-9/4) = - 3/4 2 х+7/4=-3/4 2 х=-10/4 х=-1,25