3*12*5 цифра 5 в квадрате

+3
Ответы (2)
  1. 13 марта, 04:44
    0
    3*12*5²=36*5²=6²*5²=30²=900
  2. 13 марта, 05:10
    0
    3*12=36

    5*5=25

    36*25=900