10000000:89*566+6784-568

+5
Ответы (1)
  1. 22 декабря, 16:41
    0
    10000000:89*566+6784-568=63601721,618

    1) 10000000:89=112359,55

    2) 112359,55*566=63595505,618

    3) 63595505,618+6784=63602289,618

    4) 63602289,618-568=63601721,618