43896+2482+12039=

20015*7-99099=

9020*6+53901=

30000 - (6163-2916) =

+5
Ответы (2)
  1. 21 июня, 03:06
    0
    43896+2482+12039=58417

    20015*7-99099=41006

    9020*6+53901=108021

    30000 - (6163-2916) = 26783
  2. 21 июня, 03:09
    0
    58417

    41006

    108021

    26753