960:4 + (1000-484) : 4-176*3: (19*24-448) =

+5
Ответы (2)
  1. 8 ноября, 01:06
    0
    =240+516:4-528:8=240+129-66=303
  2. 8 ноября, 03:32
    0
    960 / 4 + (1000 - 484) / 4 - 176 * 3 / (19 * 24 - 448) = 303

    100-484=516

    19*24=456

    456-448=8

    960/4=240

    516/4=129

    176*3=528

    528/8=66

    240+129=369

    369-66=303