13 * (469-398) - 42*21/63=

+5
Ответы (2)
  1. 25 марта, 14:59
    0
    13 * (469-398) - 42*21/63=909
  2. 25 марта, 15:13
    0
    1) 469-398=71

    2) 13*71=923

    3) 42*21=882

    4) 882/63=14

    5) 923-14=909