Решите уравнения:

6 а-3 а-2 а+45=81

7b+4b-10b-37=54

Буду очень благодарна!

+1
Ответы (2)
  1. 23 октября, 21:09
    0
    1) 6a-5a+45=81

    a=81-45

    a=36

    2) 11b-10b-37=54

    b=54+37

    b=91
  2. 23 октября, 22:11
    0
    6a-3a-2a+45=81

    a+45=81

    a=81-45

    a=36

    7b+4b-10b-37=54

    b-37=54

    b=54+37

    b=91