8,45 + (346-83,2) : 12,8=

+4
Ответы (2)
  1. 23 апреля, 20:31
    0
    8,45 + (262,8) : 12,8=8,45+20,53=28,98
  2. 23 апреля, 22:03
    0
    8.45+262.8:12.8=8.45+20.53125=28.98125