346 + ... = 289+346

(547 + ...) + 629=547 + (364+629)

4258 + ... = 4258

+4
Ответы (1)
  1. 28 мая, 15:55
    0
    346+289=289+346

    (547+364) + 629=547 + (364+629)

    4258+0=4258