2log5 (индекс) 25 + 3log2 (индекс) 64

+5
Ответы (1)
  1. 11 июня, 11:31
    0
    2log5 (индекс) 25 + 3log2 (индекс) 64 = 2log5 (5^2) + 3log2 (2^6) = 2*2 + 3*6 = 22