Mojno sprositi skoliko budet:

3 + (-6) - (+8) + (-7) =

+2
Ответы (2)
  1. 20 марта, 06:22
    0
    3-6-8-7=-18

    !
  2. 20 марта, 06:43
    0
    3 + (-6) - (+8) + (-7) = 3-6-8-7 = (3-6) - (8+7) = - 3-15=-18