Розкладить на простые множники числа 408.576.11100.78720

+3
Ответы (1)
  1. 27 августа, 01:23
    0
    408 = 2 * 2 * 2 * 3 * 17

    576 = 2 * 2 * 2 * 2 * 2 * 2 * 3 * 3

    11 100 = 2 * 2 * 3 * 5 * 5 * 37

    78 720 = 2 * 2 * 2 * 2 * 2 * 2 * 2 * 3 * 5 * 41