Розкладить на простые множники числа 33.36.74.91.98

+3
Ответы (2)
  1. 23 сентября, 06:19
    0
    33=3*11

    36=2*2*3*3=2²*3³

    74=2*37

    91=7*13

    98=2*7*7=2*7²
  2. 23 сентября, 09:06
    0
    33=3*11

    36=2*2*3*3=2*3

    74=2*37