А=4 см в=? см s=36 см P=? см решение

+4
Ответы (2)
  1. 4 февраля, 12:36
    0
    36:4=9 см - в

    (4+9) * 2=26-Р
  2. 4 февраля, 13:39
    0
    B=36:4=9 P=2 (9+4) = 13*2=26