3 1/3 * 1,9+19,5:4 1/2

+5
Ответы (1)
  1. 29 апреля, 12:00
    0
    3 1/3 * 1,9+19,5:4 1/2=10/3 * 1,9+19,5:9/2=19/3+19,5*2/9=

    =19/3+39/9 = 57/9+39/9=96/9=32/3=10 2/3