Упростите выражения;

А) ctg (360°+a)

+4
Ответы (1)
  1. 29 июля, 12:00
    0
    sin (90-a) + cos (180+a) + tg (270+a) + ctg (360+a) = cosa - (-cosa) + (-tga) - (-tga) = cosa+cosa-tga+tga=2cosa ...